KONST / Litografier / Färglitografi 13789064
nr 1378 9064
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/270. Motivet: 40x25, yttermått inklusive ram: 57x43 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:51:30
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg